Vrienden Twitter MySpace Facebook Twitter MySpace

31.10.2010... 27.02.2011

James Ensor

Hareng Saur: Ensor en de hedendaagse kunst

Praktische info

periode: 31.10.2010... 27.02.2011

opening: 30.10.2010

artistieke leiding:
S.M.A.K.
Citadelpark, B-9000 Gent
T: +32 (0)9 221 17 03
F: +32 (0)9 221 71 09
E: info@smak.be
http://www.smak.be

persbeelden

James Ensor

Het Museum voor Schone Kunsten Gent en S.M.A.K. slaan de handen in elkaar en programmeren samen Hareng Saur: Ensor en de hedendaagse kunst. De tentoonstelling kadert in een reeks evenementen in binnen- en buitenland die de 150ste verjaardag van de geboorte van James Ensor (1860-1949) vieren en onderscheidt zich daarin door het oeuvre van Ensor te associëren met werk van hedendaagse kunstenaars.

Meer info
Toegangsprijzen
Rondleidingen
Speciaal voor kinderen!
Deelnemende hedendaagse kunstenaars
Persbeelden en persbericht
Partners

Naast een uitgebreide selectie van Ensors werk (schilderijen, tekeningen en grafiek) bevat de tentoonstelling hedendaagse gelijkgestemden en tegenhangers in schilderijen, beeldhouwwerken, video’s, installaties, performance, tekeningen ... Op die manier wordt de beeldende wereld van Ensor verbonden met deze van onder meer Eija-Liisa Ahtila, Francis Alÿs, Huma Bhabha, Jake & Dinos Chapman, George Condo, Thierry De Cordier, Marlene Dumas, Thomas Hirschhorn, Yang Jiechang, Tomasz Kowalski, Jonathan Meese, Bruce Nauman, Ugo Rondinone, Dana Schutz, Cindy Sherman, Raymond Pettibon, Thomas Schütte, Jan Vercruysse, en Thomas Zipp.


Een tentoonstelling samen met MSK Gent


 



Commentaren, suggesties, ongezouten meningen zijn zeer welkom. Weet wel dat uw bericht nagekeken wordt voor het hier verschijnt, om ongepast taalgebruik (racisme,...) te weren.
De gemodereerde berichten kunnen hierboven gelezen en becommentarieerd worden.




Gelieve deze cijfer- en lettercombinatie in te geven.