Vrienden Twitter Facebook Twitter

Extra 02.06... 15.07.2007

Hans Vandekerckhove

Practical Information

period: 02.06... 15.07.2007

opening date: 01.06.2007

press images

Hans Vandekerckhove

 



jammer dat het smak zich nog met dergelijke dingen bezighoudt...

vladimir (posted on thu 14.06.2007 11:35:20)

ik vond de tentoonstelling maar pathetisch en kitscherig ... hans van de kerckhove is duidelijk iemand die duidelijk de geest van tarkovsky niet begrepen heeft. een schande dat dieter roelstraete (die ik altijd associeerde met goede kunst als mark manders) hier een tekst over durft schrijven.

leon (posted on thu 14.06.2007 11:38:29)

Dat laatste zaaltje na alweer een dwaaltocht door het weinig zeggende arsenaal kunst in het SMAK, was een ware verademing en catharsis. Een heerlijk gevoel…

hank (posted on fri 15.06.2007 21:09:02)


Waarom laat men nu op de beginpagina's van de website van het SMAK persoonlijk commentaar verschijnen? Welk een meerwaarde voegt dit in hemelsnaam toe? Een website van een kunstinstelling moet in de eerste plaats gewoon informatie geven over wat er te zien valt. Kijkers mogen kritiek hebben en hoeven niet alles te slikken,maar er bestaan toch andere kanalen om die meningen te ventileren. Er mag voor mij gerust een forum zijn,maar hoeft dit direct onder de aankondiging van een tentoonstelling? Voor het vak kunstenbeleid en museumkunde van de derde BA kunst in Gent maakte ik een vergelijkende studie van de websites van de Vlaamse musea en het SMAK kwam er het best uit,zowel qua lay-out als qua inhoud, maar deze nieuwe tendens vind ik er nu toch echt over.

John Vande Wiele -student kunstwetenschappen

john vandewiele (posted on mon 18.06.2007 18:27:26)

Misschien komt het doordat ik een Hollander ben, maar mijn bezoekje naar Gent vorige week in het S.M.A.K en de kunst van deze schilder, maken mij duizelig.
Ik vind zijn werk geniaal! Dankje S.M.A.K en Hans Vandekerckhove!

Anne (posted on tue 19.06.2007 17:28:23)

Was dit weekend met mijn kinderen op SMAK bezoek. Hun commentaar: van het mooiste wat ze ooit in het SMAK te zien kregen. Ik sluit me aan bij die frisse blikken. Betoverend mooi en ontroerend. Proficiat Hans Vandekerckhove

nina (posted on wed 20.06.2007 11:44:46)

schitterend werk om op te hangen in de villa van de lokale hard werkende zelfstandige.

stephan Mertens (posted on sun 24.06.2007 15:44:58)

Your work resounds with echoes of Matisse and Hockney and I'm gratefull that author Dieter Roelstraete guided me through your imaginary world. I'm very happy to have discovered your book. Hope to see your paintings in California. Congratulations!!

eric (posted on fri 29.06.2007 21:27:14)

Jammer dat we zondag ll. (8/7) dienden vast te stellen dat de helft van de tentoonstelling over VANDEKERCKHOVE heeft moeten wijken voor een andere ...compleet onaangekondigd !
Weinig tactvol vind ik

philippe (posted on mon 09.07.2007 12:27:41)